Kde nás uvidíte

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přijďte si nás zamilovat osobně.

2018

  • 10. února – Napajedla – akce “Sokolský ples” – Světelná show

2017

  • 18. listopadu – Zlín – akce “NEO-CUP” – Světelná show
  • 4. listopadu – Zlín – akce “Narozeninová danceshow taneční školy JANA” – Světelná show
  • 2. září – Bystřice pod Hostýnem – akce “Letní Alternativa” – Ohnivá show
  • 2. září – Karlovy Vary – akce “Festival světla” – Ohnivá showSvětelná show
  • 26. srpna – Slatinice u Prostějova – soukromá akce – Ohnivá show
  • 9. června – Zlín – firemní akce – Ohnivá show
  • 7. června – Přerov – firemní akce – Ohnivá show
  • 1. června – Hulín – akce “Den dětí” – Workshop (15-18h)
  • 30. května – Kroměříž – akce “Animág” – Světelná show
  • 25. května – Brno – akce “PEF MENDELU” – Ohnivá show
  • 19. května – Bystřice pod Hostýnem – akce “Jarní alternativa” – Světelná show
  • 19. května – Zlín – akce “Galerijní a muzejní noc ve Zlíně” – Světelná show
  • 10. května – Hustopeče, hotel Kurdějov – firemní akce – Ohnivá show
  • 9. května – Zlín, akce “Nábor nových členů” – Rozvoj skupiny
  • 30. dubna – Brod nad Dyjí – akce “Slavnostní otevření hřiště” – Ohnivá show
  • 30. dubna – Jihlava – akce “Pálení čarodějnic” – Ohnivá show
  • 5. dubna – Jihlava – ples “Sportovec Jihlavska” – Světelná show
  • 3. – 5. března – Slovensko – Poprad, ESPRIT club – soukromá akce – Světelná show
  • 4. března – Zruč nad Sázavou – akce “10. reprezentativní ples města” – Světelná show
  • 3. března – Frenštát pod Radhoštěm – firemní akce – Světelná show
  • 18. února – Mladá Boleslav – ples “Kovo Odbory MB” – Světelná show
  • 18. února – Bruntál – Ples školy – Světelná show
  • 17. února – Bílov – ples – Světelná show
  • 11. února – Brno – ples – Světelná show
  • 17. ledna – 4. února – Qatar, Doha – soukromá akce – Světelná showKlasické žonglování
  • 13. ledna – Staré Město – firemní akce – Světelná show
  • 13. ledna – Trhové Sviny – akce “II. městský ples” – Světelná show
  • 6. ledna – Olomouc – firemní akce – Světelná show
  • 7. ledna – Bohuslavice u Hlučína – ples – Světelná show

2016

  • 22. prosince – Brno – firemní akce – Světelná show
  • 21. prosince – Hrachovec – firemní akce – Světelná show
  • 16. prosince – Vizovice – firemní akce – Světelná show
  • 16. prosince – Vyškov – firemní akce – Světelná show
  • 16. prosince – Ostrava – firemní akce – Světelná show
  • 10. prosince – Holešov – firemní akce – Světelná show
  • 9. prosince – Turnov – firemní akce – Světelná show
  • 4. prosince – Bílovec – Rozsvícení stromečku – Světelný průvod
  • 3. prosince – Prostějov – akce “Mikulášská nadílka” – Ohnivá show
  • 3. prosince – Zruč nad Sázavou, zámek – akce “Čerti na zámku” – Ohnivá show
  • 3. prosince – Brno, hotel International – firemní akce – Světelná show
  • 2. prosince – Brno, výstaviště Pavilon P – akce “Ples VUT” – Světelná show
  • 2. prosince – Kyjov, Bukovanský mlýn – firemní akce – Světelná show
  • 2. prosince – Napajedla, zámek – firemní akce – Ohnivá showSvětelná show
  • 1. prosince – Praha – Česká pošta – Světelná show
  • 27. listopadu – Štípa – Rozsvícení stromečku – Ohnivá show
  • 24. listopadu – Mladá Boleslav – Škoda – Světelná show
  • 16. listopadu – Praha – Klub Lávka – Světelná show
  • 12. listopadu – Blansko – Svatomartinský košt – Ohnivá show
  • 12. listopadu – Bánov – Svatomartinské hody – Světelná show
  • 4. listopadu – Fryšták – Lampiónový průvod – Ohnivá show
  • 4. listopadu – Slušovice – Lampionový průvod – Světelná show
  • 24. září – Vizovice – soukromá akce – Workshop
  • 23. září – Zlín – akce “Živý Zlín” – Ohnivá show
  • 17. září – Havířov – firemní akce – Světelná show
  • 17. září – Fryšták – akce “Výročí obce” – Ohnivá show
  • 17. září – Zlín – akce “Kejklířský jarmark” – Ohnivá show
  • 16. září – Zlín – akce “Kejklířský jarmark” – Workshop (16-18h)
  • 15. září – Uherské Hradiště – firemní akce – Ohnivá show
  • 10. září – Brno, Hotel Fontána – akce “Svatba” – Ohnivá show
  • 3. září – Bílovec – akce “Den města Bílovce” – Ohnivá showSvětelná show
  • 27. srpna – Napajedla – soukromá akce – Ohnivá show (23h)
  • 27. srpna – Opava, Zlatníky – soukromá akce – Ohnivá show (22h)
  • 27. srpna – Zruč nad Sázavou – akce “Hradozámecká noc” – Světelná show (22h)
  • 27. srpna – Byštřice pod Hostýnem – akce “Bystřická alternativa” – Ohnivá show (23h)
  • 22. srpna – Velké Karlovice – akce “Týden Kultury” – Světelná show (21h)
  • 20. srpna – Prachaticko, Strážný – soukromá akce – Světelná show (23h)
  • 20. srpna – Boršice – soukromá akce – Ohnivá show
  • 13. srpna – Rýmařov – soukromá akce – Ohnivá show
  • 8. srpna – Topolná – Motosraz – Ohnivá show
  • 8. srpna – Otrokovice – Immortela Metalfest – Ohnivá show
  • 30. – 7. srpna – Nizozemsko, Almere – akce “EJC 2016” – Žonglérský festival
  • 29. července – Rajnochovice – soukromá akce – Ohnivá show
  • 22. – 24. července – akce “Skupinové soustředění” – Rozvoj skupiny
  • 16. července – Brno – akce “Bystr Rugby Club” – Ohnivá show
  • 15. července – Karlovy Vary – akce “Carlsbad Classic” – Ohnivá show
  • 28. června – Všemina – akce “Všeminění” – Workshop (12h)
  • 25. června – Příbor – akce “25. výročí společnosti Primus” – Ohnivá show (22h)
  • 16. června – Adamov, Nový Hrad – firemní akce – Světelná show
  • 15. června – Brno – akce “Galavečer České ručičky” – Světelná showOhnivá show
  • 11. června – Kadaň – akce “Párty ve Františkánu” – Světelná show (20h)
  • 11. června – Kroměříž – akce “V barvách – světle – umění” – Světelná showWorkshop (22h)
  • 6. června – Olomouc – firemní akce – Ohnivá show (22h)
  • 4. června – Vsetín – akce “Muzejní noc” – Ohnivá show (22h)
  • 4. června – Trutnov – akce “Cirk-UFF” – Světelná show (22:45)
  • 30. dubna – Otrokovice – soukromá akce “Svatba” – Ohnivá show
  • 21. dubna – Čejkovice – firemní akce – Světelná show
  • 17. dubna – Napajedla – soukromá akce – Světelná show
  • 16. dubna – Zlín, Jižní Svahy – soukromá akce – Ohnivá show
  • 12. března – Šumvald u Uničova, Kulturní dům – akce “Školní ples” – Světelná show (22h)
  • 27. února – Velké Karlovice, Gálík – akce “Noční stopa Valachy” – Ohnivá show (21h)
  • 25. února – Brno, hotel Boby Centrum – akce “Kouzelný ples” – Světelná show (20h)
  • 23. února – Praha, Slovanský dům – soukromá akce – Světelná show (20h)
  • 13. února – Otrokovice – soukromá akce – Světelná show (21:30)
  • 6. února – Hlučín – akce “Bál Hlučínska” – Světelná show (23h)
  • 6. února – Otrokovice – soukromá akce – Světelná show (18h)
  • 30. ledna – Hlučín – akce “Ples města Hlučína” – Světelná show (21:30)
  • 29. ledna – Brno, Impact Hub – akce “Novoroční party” – Světelná show (21h)
  • 15. ledna – Zlín, Moskva – akce “Školní ples” – Světelná show

2015

  • 18. prosince – Ranč Kostelany – akce “Vánoční večírek” – Světelná show
  • 11. prosince – Holice – akce “Firemní večírek” – Světelná show (21h)
  • 9. prosince – Luhačovice – akce “Firemní večírek” – Světelná show (18:30)
  • 4. prosince – Židlochovice – akce “Mikulášský pochod pravých čertů” – Ohnivá showPrůvod(16:30, 17:15 a 17:45)
  • 2. prosince – Brno – akce “Ples MUNI” – Světelná show (23h)
  • 29. listopadu – Dobrkovice – akce “Rozsvěcování vánočního stromečku” – Ohnivá show (16:30)
  • 29. listopadu – Štípa – akce “První Adventní” – Ohnivá show (16:30)
  • 14. listopadu – Blansko – akce “Svatomartinský festival” – Ohnivá show (18h)
  • 13. listopadu – Úvalno – akce “Slavnosti světlušek” – Ohnivá show (18h)
  • 6. listopadu – Fryšták – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show (18h)
  • 26. září – Napajedla – akce “16. Svatováclavské slavnosti” – Ohnivá show (21h)
  • 25. září – Olomouc, Autocentrum – akce” Představení nových modelů” – Světelná show (20h)
  • 25. září – Zlín – akce “Noc vědců” – Ohnivá show (21h)
  • 18. září – Mikulov – soukromá akce – Světelná show
  • 11. září – Olomouc, Svatý kopeček – soukromá akce – Ohnivá show (21h)
  • 11. září – Otrokovice – akce “Dětský den Naděje” – Workshop (16-18h)
  • 8. září – Brno – akce “LIGHT 2015” – Světelná show
  • 5. září – Hradčany – akce “Den zdravotně postižených” – Ohnivá show (21h)
  • 30. srpna – Otrokovice, Lanáček – akce “Konec prázdnin” – Workshop (14-18h)
  • 30. srpna – Brumov-Bylnice – akce “Pohádkový hrad” – WorkshopKlasické žonglování (13-17h)
  • 29. srpna – Byštřice pod Hostýnem – akce “Bystřická alternativa” – Ohnivá show (21h)
  • 16. srpna – Vsetín – akce “Templářské slavnosti” – WorkshopKlasické žonglování (10-17h)
  • 1. – 9. srpna – Itálie, Bruneck – akce “EJC 2015” – Žonglérský festival
  • 11. července – Mysločovice – akce “Pivní slavnosti” – Ohnivá show (22h)
  • 6. července – Spytihněv – akce “Výročí obce” – Ohnivá show (22h)
  • 26. června – Zlín, lyžařský svah – akce “Indiánské léto” – Ohnivá show (22h)
  • 25. června – Activitypark Hotel Všemina – akce “Všeminění” – Workshop (11-13h)
  • 20. června – Holešov, zámek – akce “Holešovská regata” – WorkshopKlasické žonglování (12-18h)
  • 19. června – Březová nad Svitavou – akce “Mexický den” – Ohnivá show (22h)
  • 14. června – Malenovice – akce “Ukončení školního roku” – Workshop (17-19h)
  • 13. června – Tečovice – soukromá akce – Ohnivá show (22h)
  • 6. června – Zádveřice – soukromá akce – Ohnivá show (22h)
  • 6. června – Napajedla – akce “80. let Fatry” – Workshop (9-13h)
  • 2. – 8. června – Rumunsko, Bukurešť – soukromá akce – Klasické žonglování
  • 31. května – Velké meziříčí – akce “Den dětí” – Workshop (16-18h)
  • 29. května – 31. května – Brno, Rosice u Brna – akce “Juggl.Ing Convention” – Žonglérské setkání
  • 16. května – Brno, Technické muzem – akce “Muzejní noc” – Světelná show (18-24h)
  • 1. května – Brumov-Bylnice, hrad – akce “Šachový turnaj” – WorkshopKlasické žonglování
  • 30. dubna – Fryšták – akce “Pálení čarodějnic” – Ohnivá show
  • 29. dubna – Zlín – akce “Culturea” – Klasické žonglování
  • 24. dubna – Zlín, Napajedla – akce “Žolík 2015” – WorkshopOhnivá show
  • 1. dubna – Brno, Fléda klub – akce “Médické scelení” – Světelná show (24h)
  • 27. března – Ludkovice – akce “Oldies party” – Klasické žonglování (17h)
  • 28. února – Vsetín – akce “Ples” – Světelná show (20-24h)
  • 28. února – Zlín, Malenovická Sokolovna – soukromá akce – Klasické žonglování (15-17h)
  • 26. února – Brno, Impact HUB Brno – akce “HUB is loading 80%” – Světelná show (20h)
  • 7. února – Brno, Kulturní centrum Líšeň – akce “Líšeňský ples” – Světelná show (22h)
  • 24. ledna – Zlín, Bamboo klub – akce “Daruj život” – Světelná show (22h)
  • 21. ledna – 7. února – Qatar, Doha – soukromá akce – Klasické žonglování
  • 17. ledna – Brno, Pohořelice – akce “Ples města” – Světelná show
  • 9. ledna – Zlín, hotel Moskva – akce “Školní ples” – Světelná show

2014

  • 19. prosince – Lukov – akce “Vánoční večírek” – Světelná show
  • 17. prosince – Zlín – Soukromá akce – Světelná show
  • 6. prosince – Zlín, Blok 12 – akce “AV night” – Světelná show
  • 30. listopadu – Zlín, náměstí Míru – akce “Rozsvěcování stromečku” – Světelná show
  • 29. listopadu – Loučka – akce “Rozsvěcování stromečku” – Ohnivá show
  • 21. – 23. listopadu – Praha – akce “Pražský žonglérský marathon” – Žonglérský festival
  • 14. listopadu – Brno, Richard Adam Gallery – akce “Prototyp” – Světelná show
  • 7. listopadu – Slušovice – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show
  • 3. listopadu – Valašské Meziříčí – akce “Představení nových modelů Ford” – Světelná show
  • 31. října – Fryšták – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show
  • 24. října – Holešov – akce “Soukromý ples” – Světelná show
  • 19. října – Galaxie Zlín – akce “Výročí Galaxie” – WorkshopKlasické žonglování
  • 18. října – Brno, lanové centrum Jungle Park – akce “Magic Halloween” – Ohnivá show
  • 17. října – Uherské Hradiště, Disco No 6 – akce “Cirkus Ibiza” – Ohnivá showSvětelná show
  • 27. září – Opava – akce “Výročí založení fy Inge” – Ohnivá show
  • 26. září – Hulín – soukromá akce – Ohnivá show
  • 10. září – Zlín, náměstí Míru – akce “Kejklířský jarmark” – Workshop
  • 6. září – Hulín, areál Grado – akce “Dětský den fy Triangolo” – Workshop
  • 5. září – Zlín, Domovinka – akce “Den otevřených dveří ” – Klasické žonglování
  • 4. září – Holešov, zámek – soukromá akce – Ohnivá show
  • 30. srpna – Byštřice pod Hostýnem – akce “Bystřická alternativa” – Ohnivá show (23h)
  • 24. srpna – Brumov Bylnice – akce “Pohádkový hrad” – Klasické žonglování
  • 17. srpna – Vsetín – akce “Templářské slavnosti” – WorkshopKlasické žonglování (10-17h)
  • 16. srpna – Kvasice – akce “Kvasická pouť” – Světelná show (21:30)
  • 2. srpna – Topolná – akce “Motosraz” – Ohnivá show
  • 2. srpna – Provodov – akce “Keltský den” – Ohnivá show
  • 1. srpna – Podhradní Lhota u Rajnochovic – akce “Dětský tábor ” – Ohnivá show
  • 12. července – Mysločovice – akce “Pivní slavnosti” – Ohnivá show
  • 28. června – Vlčková, Ranč v sedle – akce “Dětský den” – WorkshopKlasické žonglování
  • 27. června – Centro Zlín – akce “Hurá na prázdniny” – Workshop
  • 21. června – Aktivity park, hotel Všemina – akce “Dětský den” – Workshop
  • 14. června – Fryšták, Skalka – akce “Fair Play 4” – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 3. června – Zlín, Kongresové centrum – akce “Duhová kulička” – Světelná show
  • 2. června – Zlín, hrad Malenovice – akce “Filmový festival” – Ohnivá show (21h)
  • 1. červen – Kroměříž, pionýrská louka v Podzámecké zahradě – akce “Dětský den” – WorkshopKlasické žonglování
  • 30. května – Zlín, Kongresové centrum – akce “Filmový festival” – Světelná show
  • 24. května – Zlín, Dětský domov – akce “LazOhraní” – WorkshopKlasické žonglování
  • 23. května – Gymnázium TGM Zlín – Celodenní Workshop (8-12h)
  • 22. května – Zlín, náměstí Míru – akce “Bambiriáda” – Ohnivá show (21h)
  • 2. května – Bojkovice – akce “Rej čarodějnic” – Ohnivá show (18h)
  • 30. dubna – Fryšták – akce “Čarodějnice” – Ohnivá show (21h)
  • 25. dubna – Uherské Hradiště – Disco No6 – Klasické žonglování (23:30 – 3:00) a Ohnivá show (0:30)
  • 22. dubna – Zlín – Majáles – Klasické žonglování (14h), WorkshopOhnivá show (20h)
  • 18. dubna – Hulín – soukromá akce – Ohnivá show (20h)
  • 16. března – Zlín, městské divadlo – akce “Dětský karneval” – WorkshopKlasické žonglování
  • 1. března – Kroměříž, Hanácké náměstí – akce “Masopustní jarmark Kroměříž” – WorkshopKlasické žonglování (10-15h)
  • 28. února – Zlín, hotel Moskva – akce “XX. Reprezentační ples Gymnázia a Jazykové školy Zlín” – Světelná show (22h)
  • 22. února – Zádveřice, obecní úřad – akce “Dětský karneval” – Klasické žonglování (15:30)
  • 22. února – Zlín, hotel Baltaci – akce “Lešetínský Fašank” – Workshop (10-14h)
  • 21. února – Frenštát pod Radhoštěm – akce “Školní ples” – Světelná show (21:30)
  • 15. února – Brumov Bylnice, kulturní dům – akce “Sportovní ples FC Elseremo Brumov” – Světelná show (21h)
  • 13. února – Olomouc, Caritas – Vyšší odborná škola sociální Olomouc – akce “Ples Caritas” – Světelná show (23h)
  • 26. ledna – Veselí nad Moravou, kulturní dům – akce “Dětský karneval” – Klasické žonglování (15:30)
  • 25. ledna – Slušovice, Sokolovna – akce “Městský ples” – Světelná show (21:30)
  • 18. ledna – Kvasice – soukromá akce “Oslava narozenin” – Ohnivá show
  • 11. ledna – Olomouc – akce “Setkání lektorů social a youth cirkusu” – Žonglérský festival

2013

  • 14. prosince – Přerov, Městský dům – akce “Společenský večer” – Světelná show (18h)
  • 13. prosince – Zlín, Kongresové centrum – akce “Vánočí ples Gymzl” – Světelná show (21-23h)
  • 13. prosince – Kostelec, Restaurace u Staňků – soukromá akce – Světelná show (18h)
  • 29. listopadu – 1. prosince – Praha – akce “Pražský žonglérský marathon” – Žonglérský festival
  • 11. listopadu – Veliková – akce “Svatomartinský Lampionový průvod” – Světelná show (17:15)
  • 1. listopadu – Zlín, náměstí Míru – akce “Magický pátek” – Ohnivá show
  • 26. října – Zlín, dětský zábavní park Galaxie Zlín – akce “4. narozeniny Galaxie” – Workshop (15-18h)
  • 19. října – Brno, lanové centrum Jungle Park – akce “Magic Halloween” – Ohnivá show (18:45)
  • 28. září – Zlín – soukromá akce – svatba – Ohnivá show (21h)
  • 28. září – Brno – akce “Ultimate Juggling Battle 3” – Žonglérský festival (12-18h)
  • 26.září – Olomouc, Terezská brána – akce “VZÁŘÍ” – Světelná show (20:45)
  • 21. září – Zlín – soukromá akce – svatba – Ohnivá show (21h)
  • 14. září – Hvozdná – akce “Dětský den Kovárny VIVA” – WorkshopKlasické žonglování (15-17h)
  • 14. září – Fryšták – akce “Farmářské trhy” – Klasické žonglování (10h)
  • 11. září – Zlín, náměstí Míru – akce “Kejklířský jarmark” – WorkshopKlasické žonglování
  • 7. září – Luhačovice, hotel Vyhlídka – soukromá akce – Ohnivá show (21h)
  • 31. srpna – Bystřice pod Hostýnem, zámek – hudební festival – Ohnivá show (23h)
  • 25. srpna – Brumov Bylnice, Pohádkový Hrad – Klasické žonglování
  • 23. srpna – Zlín – soukromá akce – Ohnivá show
  • 17. srpna – Kostelany, Ranč Kostelany – akce “Noční koňská show” – Ohnivá show
  • 17. srpna – Kvasice – akce “Kvasická pouť” – Ohnivá show (kolem 22h)
  • 10. srpna – Domašov – akce “Svatovavřinecké hody” – Ohnivá show (00:00-00:30)
  • 3. srpna – Provodov – akce “Keltský den” – Ohnivá show
  • 27. července – Napajedla – soukromá akce – Ohnivá show (kolem 22h)
  • 24. července – Vizovice, Rekreační areál Revika – soukromá akce – Ohnivá show (21:30)
  • 21. července – Podhradní Lhota – soukromá akce – Ohnivá show (21:30)
  • 20. července – Kudlovská dolina – akce “Dětský den” – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 13. července – Malenovice, Hrad – akce “Noční prohlídka hradu Malenovice” – Ohnivá show (21-23h)
  • 29. června – Kroměříž, podzámecká zahrada – akce “Rokokové hrátky” – WorkshopKlasické žonglování (16-19h)
  • 29. června – Napajedla – akce “Pivní slavnosti” – Ohnivá show (22h)
  • 28. června – Sehradice – akce “Zakončení školního roku” – Ohnivá show (21h)
  • 22. června – Štípa, fotbalové hřiště – akce “Dětský den” – Klasické žonglování (14h)
  • 21. – 22. června – Bojkovice, akce “MIŠ MAŠ no.20” – Ohnivá show
  • 16. června – Bojkovice – akce “Dětský den” – WorkshopKlasické žonglování (15-17h)
  • 15. června – Fryšták, Skalka – akce “Fair Play 3” – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 14. června – Vizovice – soukromá akce – Ohnivá show
  • 9. června – Holešov – akce “Ples princezen” – Ohnivá show
  • 8. června – Holešov, zámek Holešov – akce “Den pro rodinu” – Celodenní Workshop (10-16h)
  • 25. května – Zlín, prostor za Městským divadlem Zlín – akce “Československý rozpad – výročí 20 let” – Workshop (od 16h) a Ohnivá show (22h)
  • 23. května – Gymnázium TGM Zlín – Celodenní Workshop (8-12h)
  • 7. května – Olomouc – akce “Majáles” – Ohnivá show (kolem 18h)
  • 3. května – Sehradice – akce “Otevírání koupaliště Sehradice” – Ohnivá show (kolem 20h)
  • 30. dubna – Hvozdná – akce “Pálení čarodějnic” – Ohnivá show (00:00-00:30)
  • 30. dubna – Fryšták, Skalka – akce “Pálení čarodějnic ve Fryštáku” – Ohnivá show (21h)
  • 27. dubna – Pohořelice – akce “Sabat” – Ohnivá show (21h)
  • 27. dubna – Držková, Ranč v sedle – akce “Den země” – WorkshopKlasické žonglování (12-16h)
  • 5. dubna – Otrokovice, Otrokovická beseda – akce “O sportovní slávě” – Světelná show (po 19h)
  • 29. března – Uherské Hradiště, klub Mír – akce “Šrumex Vol. 2” – Workshop (18-20h) a Světelná show (22:00-22:30)
  • 23. února – Halenkovice, Pálenice u Svatých – soukromá akce – oslava narozenin – Ohnivá show (19h)
  • 23. února – Kvasice, sokolovna – akce “Šibřinky pro děti” – Klasické žonglováníWorkshop (15-17h)
  • 26. ledna – Otrokovice – soukromá akce – oslava narozenin – Ohnivá show
  • 19. ledna – Napajedla, Sokolovna – akce “Sokolský večírek” – Světelná show (20h)

2012

  • 8. prosince – Napajedla – akce “Cestovatelský MIŠMAŠ” – Ohnivá show
  • 29. listopadu – Kroměříž, náměstí – Světelná show (po 19h)
  • 16. listopadu – Zlín, náměstí Míru – akce “Tématický večer” – Ohnivá show
  • 9. listopadu – Fryšták – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show (18h)
  • 7. listopadu – Kroměříž, kino Nadsklepí – akce “Festival Outdoorových filmů” – Světelná show
  • 3. listopadu – Uherský Ostroh – akce “Bloudění duší” – Ohnivá show
  • 2. listopadu – Praha – akce “Pražský žonglerský Marathon 2012” – Žonglérský festival
  • 2. listopadu – Zlín – akce “Kouzelný pátek” – Ohnivá show
  • 27. října – Zlín, dětský zábavní park Galaxie Zlín – Workshop
  • 20. října – Kvasice – narozeninová akce – Ohnivá show
  • 9. října – Zlín, nám. míru – Workshop
  • 5. října – Zlín, kavárna Slunečnice – Workshop
  • 23. září – Kudlov,akce “Kudlovská pouť” – Klasické žonglování
  • 21. září – Zlín, nam. Míru – WorkshopKlasické žonglování
  • 20.září – Zlín, Rock Kafé – Světelná show
  • 1. září – Vizovice, Hradozámecká noc – Ohnivá show
  • 26. srpna – Brumov Bylnice, Pohádkový Hrad – Klasické žonglování
  • 25. srpna – Bystřice pod Hostýnem – Ohnivá show
  • 18.srpna – Malenovice, Hrad – akce “Noční prohlídka hradu Malenovice” – Ohnivá show
  • 17. srpna – Střížovice – Ohnivá show
  • 11. srpna – Hostišová – akce “Baobaby Fest” – Ohnivá show
  • 4. srpna – Fryšták – akce “Stodola fest” – Ohnivá show
  • 3. srpna – Luhačovice, přehrada – soukromá akce – Ohnivá show
  • 28. července – Lužkovice u Zlína – akce “Pivní slavnosti” – Ohnivá show
  • 28. července – Provodov u Zlína – akce “Keltská noc” – Ohnivá show
  • 25. července – Vizovice, areál Revika – dětský letní tábor – Ohnivá show
  • 20. – 21. července – Otrokovice, Štěrkoviště – akce “Bamboo forest fest” – Ohnivá show
  • 5. října – Rajnochovice u Olomouce – dětský letní tábor – Ohnivá show
  • 14. července – Malenovice, Hrad – akce “Noční prohlídka hradu Malenovice” – Ohnivá show
  • 30. června – Březnice, akce “Country večer” – Ohnivá show
  • 29. června – Otrokovice, Stolárna – soukromá akce – Ohnivá show
  • 22. – 23. června – Bojkovice, akce “MIŠ MAŠ no.19” – Ohnivá show
  • 16. – 17. června – Fryšták, Skalka – Fair Play 2 – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 16. června – Zlín, Štípa – akce “Dětský den” – Klasické žonglování
  • 9. června – Prakšice – akce “Country festival” – Ohnivá show
  • 3. června – Holešov – akce “Dětský den” – Workshop
  • 2. června – Otrokovice – soukromá akce – svatba – Ohnivá show
  • 2. června – Uherský Ostroh – akce “Dětský průvod ZUŠ” – Klasické žonglování
  • 19. května – Sazovice – akce “Pivní slavnosti” – Ohnivá show
  • 11. května – Malenovice – soukromá akce – Ohnivá show
  • 30. dubna – Hvozdná – Ohnivá show
  • 28. dubna – Březolupy – Ohnivá show
  • 21. dubna – Zlín, restaurace U Dvou slunečnic – soukromá akceSvětelná show
  • 13. – 15. dubna – Slovensko, Košice – akce Košický kužel – Žonglérský festivalOhnivá show
  • 7. dubna – Napajedla – soukromá akce – Ohnivá show
  • 11. března – Zlín, Městské divadlo Zlín – Klasické žonglování
  • 9. března – Staré Město – Ples – Světelná show
  • 25. února – Ostrava, Poruba – Porubský zámeček St.Prusalise – Světelná show
  • 25. února – Zlín, klub Golem – Světelná show
  • 14. ledna – Uherské Hradiště, klub Mír – akce “Šrumex Vol. 1” – Světelná show
  • 13. ledna – Zlín, InterHotel Moskva – Světelná show

2011

  • 22. prosince – Zlín – soukromá akce – Světelná show
  • 17. prosince – Kroměříž – Ohnivá show (16h)
  • 26. listopadu – Napajedla – akce “Cestovatelský MIŠMAŠ” – Ohnivá show
  • 17. listopadu – Racková – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show
  • 10. listopadu – Veliková – Ohnivá show
  • 4. listopadu – Holešov – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show
  • 4. listopadu – Fryšták – akce “Lampiónový průvod” – Ohnivá show
  • 21. října – Zlín, náměstí Míru – akce “Big Think” – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 18. října – Zlín, náměstí Míru – akce “Festival Outdoorových Filmů”, spolu se skupinou MoNIMBA – Ohnivá show (16:30)
  • 9. října – Otrokovice – soukromá akce – oslava narozenin – Ohnivá show
  • 23. září – Malenovice, Hrad – spoli s bubenickou skupinou MoNIMBA – Ohnivá show
  • 9. – 10. září – Hvozdná – akce “Bamboo Forest Fest” – Ohnivá show
  • 3. září – Vizovice – soukromá akce – Ohnivá show
  • 2. září – Hvozdná, hřiště – akce “Zakončení prázdnin” – Ohnivá show
  • 27. srpna – Bystřice pod Hostýnem – akce “Letní Alternativa v Bystřici pod Hostýnem” – Ohnivá show
  • 21. srpna – Slovensko, Smolenice – akce “Festival Na kolesách proti rakovině” – Ohnivá show
  • 20. srpna – Napajedla, Pohostinství Na přístavu – soukromá akce Ohnivá show
  • 6. srpna – Domašov u Brna, Rudka – soukromá akce – Ohnivá show
  • 30. července – Provodov – akce “Keltský den” – Ohnivá show
  • 29. července – Podhradní Lhota u Rajnochovic – soukromá akce – Ohnivá show
  • 27. července – Vizovice, rekreační centrum Revika – soukromá akce pro Body club – Ohnivá show
  • 23. července – Napajedla, Pohostinství Na přístavu – soukromá akce Ohnivá show
  • 22. července – Suchá Loz areál Lubná – akce “IRONMOTOWEEKEND” Ohnivá show (24h)
  • 16. července – Slovensko, hotel Vršatec – Slovensko – soukromá akce – Ohnivá show
  • 16. července – Zlín – Hostinec Plamínek – soukromá akce Ohnivá show (22h)
  • 24. – 26. června – Polná – Festival ohňových umění “Polná v Plamenech 2011” – Žonglérský festivalOhnivá show
  • 18. června – Kudlov – soukromá akce Ohnivá show
  • 17. – 19. června – Bojkovice, akce “MIŠ MAŠ no.18” – Ohnivá show
  • 4. června – Racková -Vítání Léta na Rackové – Ohnivá show
  • 3. června – Bystřice pod Hostýnem – soukromá akce Ohnivá show
  • 29. května – Holešov, zámecká zahrada – akce “Festival Loutky a Bábky” – Celodenní WorkshopOhnivá show
  • 27. května – Zlín, letní scéna Městského divadla Zlín – akce “Festival Setkání/Stretnutie 2011” – Ohnivá show (22h)
  • 21. května – Kostelec – Ranč LOS DOS – Ohnivá show
  • 8. května – Lukov, hotel Tuskulum – akce “Oslava Dne maminek a celé rodiny” – Workshop (od 14h)
  • 7. května – Halenkovice, Na Kopci – akce “HALENION ITS ZION” – Ohnivá show
  • 7. května – Napajedla – Workshop (od 13h)
  • 1. května – Zlín, Náměstí Míru – Klasické žonglování (13h)
  • 30. dubna – Březolupy – akce “Pálení čarodějnic ve stylu” – Ohnivá show
  • 23. dubna – Ssoukromá akce – oslava narozenin – Ohnivá show
  • 26. března – Fryšták – akce “Malý svět divadel” – Světelná show
  • 12. března – Napajedla, sokolovna – akce “Kloboukový Večírek” – Světelná show
  • 4. března – Otrokovice, Společenský dům Otrokovice – akce “Ples Z.Š. T.G.Masaryka” – Světelná show

2010

  • 27. listopadu – Napajedla – akce “Cestovatelský MIŠMAŠ” – Ohnivá show
  • 26. listopadu – Fryšták, náměstí – akce “Lampiónový Průvod” – Ohnivá show (17h)
  • 12. listopadu – V.I.P. Fireshow-Hostišová u Zlína, kulturní dům – soukromá akce – Ohnivá show
  • 10. října – Buchlovice, Kamínka – soukromá akce – Ohnivá show
  • 5. října – Zlín, Náměstí Míru – akce “Festival Outdoorových filmů” – Ohnivá show
  • 2. října – Halenkovice, Hospoda Na kopci – akce “Electronic Sound Party” – Ohnivá show
  • 25. září – Rožnov pod Radhoštěm – akce “Rožnovské Ohňování” – Žonglérský festivalOhnivá show
  • 22. září – Zlín, U Potrefené husy – Klasické žonglováníOhnivá show
  • 4. září – Veliková u Zlína – soukromá akce – Workshop
  • 3 – 5. září – Hájenka u Pohořelic – akce “Music Jam” – Ohnivá show
  • 28. srpna – Lukov u Zlína – akce “ROCK na VSI” – Ohnivá show
  • 21. srpna – Brno – soukromá akce – Ohnivá show
  • 13. – 15. srpna – Slovensko – Trenčín, Atrium Kulturního domu Zlatovce – akce “Festival Africké kultury” – Ohnivá show
  • 24. července – soukromá Fireshow pro majitele poukazu Ardor Viridis – Ohnivá show
  • 10. července – Napajedla – akce “Positive Vibration” – Ohnivá show
  • 3. července – Bystřice pod Hostýnem – akce “koncert LOS PERDIDOS” – Ohnivá show
  • 26. června – Kudlov – akce “Svatojánská noc” – Ohnivá show
  • 18. – 20. června – Bojkovice, akce “MIŠ MAŠ no.17” – Ohnivá show
  • 13. června – Veliková – Dětský Den – Workshop
  • 12. června – Racková – akce “Memoriál Michala Many” (festival přivítání léta) – Ohnivá show
  • 29. května – Kostelec – Hawaiská Noc – Ohnivá show
  • 29. května – Napajedla, Za Kaplí – akce “Dětský den” – Workshop (od 13h)
  • 28. května – Otrokovice – soukromá akce – oslava narozenin – Světelná show
  • 22. května – Tečovice – akce “Ohnivý večer” (hasičská tancovačka) – Světelná show
  • 30. dubna – Napajedla – akce “Pálení Čarodějnic” – Světelná show
  • 10. dubna – Zlín, klub BAMBOO – Světelná show
  • 23. ledna – Napajedla, kino napajedla – akce “Cestovatelský MIŠMAŠ” – Světelná show (22h)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.